Strzałka w prawo odsłania odpowiedź

Docierają do mnie sygnały, że pytania otwarte (te, które wymagają samodzielnego wpisania odpowiedzi) są trudniejsze do rozwiązania. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale dostrzegam sytuacje, w których wprowadzanie odpowiedzi z klawiatury może być źródłem problemów.

Spójrz na poniższy obrazek. Na zadane pytanie odpowiedziałem prawie dobrze (poprawna odpowiedź zamiast previous night ma na końcu night before). Prawie robi niestety różnicę i odpowiedź została potraktowana jako błędna. Mam co prawda drugą próbę, ale szkoda, że muszę wpisać ponownie fragment if they had watched that film the. To 33 uderzenia w klawisze, których mógłbym sobie zaoszczędzić. Czy da się coś z tym zrobić? Otóż teraz już tak.

Aby odsłonić wpisany wcześniej fragment poprawnej odpowiedzi (tekst zaznaczony na zielono), naciśnij i przytrzymaj klawisz strzałki w prawo (jeżeli korzystasz z przeglądarki Opera, naciskaj klawisz wielokrotnie, żeby odsłaniać kolejne litery). Tekst pojawi się w polu odpowiedzi.

Masz inny pomysł na udoskonalenie testoManiak.pl? Skorzystaj z przycisku Twoja sugestia po prawej stronie ekranu.

Join the Conversation

10 Comments

  1. Gdyby zycie bylo sprawiedliwe Elvis by zyl, a wszystkie jego sobowtory bylyby martwe. – Johnny Carson

  2. Przeciwnosci, z ktorymi musimy sie zmierzyc, czesto sprawiaja, ze stajemy sie silniejsi. To, co dzis wydaje sie strata, jutro moze okazac sie zyskiem. – Nick Vujicic

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.